Розкажи всім
Погода в місті
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » 2011 » Серпень » 16 » Хокеїсти «Олімпії» з Калуша стали лідерами чемпіонату України в дивізіоні «С»
22:14:08
Хокеїсти «Олімпії» з Калуша стали лідерами чемпіонату України в дивізіоні «С»

У матчі лідерів дивізіону «С» чемпіонату України з хокею «Олімпія» з Калуша на своєму майданчику з рахунком 4:0 взяла гору над ХК «Луцьк». Після цієї перемоги команда Калуша одноосібно очолила турнірну таблицю.
   Долю зустрічі, яка викликала величезний інтерес у шанувальників хокею, практично було вирішено вже в першому періоді. На перерву суперники пішли за рахунку 3:0 на користь «Олімпії».
   В подальшому гра вирівнялася, але гості так і не спромоглися бодай раз змусити воротаря господарів діставати шайбу з сітки власних воріт. Натомість хокеїсти Калуша зуміли в заключній 20-хвилинці ще раз запалити червоне світло за воротами ХК «Луцьк». Тож фінальна сирена зафіксувала перемогу «Олімпії» з переконливим рахунком 4:0.