КалушІнфорМ - інформаційний каталог м. Калушa
Субота, 23.06.2018, 13:00:20
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас, Гість
Додати на сайт
Пошук
Теми сайту
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Радіо Калуш 107.4
Фінансовий партнер
Ми теж тут

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Перевести сторінку
Форма входу
ТОП - Новина
Розкажи всім
Погода в місті
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Реклама на сайті
Правила використання сайту КалушІнфорМ

   Загальні правила

   Стаючи користувачем сайту КалушІнфорМ, Ви приймаєте наступні Правила використання сайту:

   Творці сайту залишають за собою право змінювати зміст Правил використання сайту в будь-який момент, і Ваше подальше використання сайту можливе тільки при згоді з цими умовами.

   Громадський сайт КалушІнфорМ - це засіб спілкування, відкритий для всіх охочих розмістити: оголошення, рекламу, фото, статтю, інформацію (про фірму, організацію, вид діяльності і т.д.) , в разі, якщо це не порушує Правил публікації. Розміщуючи Вашу інформацію, Ви несете повну відповідальність за його зміст і за можливі наслідки його публікації. Ми не змінюємо зміст інформації, однак залишаємо за собою право не публікувати або видаляти оголошення неприйнятного змісту.

   КалушІнфорМ і весь вміст сайту охороняються авторським правом, торговою маркою і всіма правами на інтелектуальну власність.

   КалушІнфорМ - зареєстрована торгова марка. Ми не дозволяємо використання логотипу КалушІнфорМ третіми особами без письмового ліцензійного договору. Ми не дозволяємо використання логотипу КалушІнфорМ ні на яких рекламних носіях, флаєрах або інших веб сайтах.

   Будь-яка інформація та матеріали, що містяться на сайті КалушІнфорМ захищені авторським правом і є власністю КалушІнфорМ і особи, безпосередньо яка розмістила інформацію. Ви не можете копіювати, відтворювати, розповсюджувати, дублювати, зберігати в електронному вигляді, передавати або використовувати ні одну з частин сайту КалушІнфорМ і розміщеної на ньому інформації в комерційних цілях.

   Якщо Ви повідомляєте КалушІнфорМ невірну контактну інформацію або користуєтеся сайтом під чужим ім'ям, ми залишаємо за собою право передачі Ваших даних і IP адреси потерпілій стороні, її представникам або юридичним організаціям.

   Ви також можете ознайомитися з нашим угодою про конфіденційність інформації.

Обмеження відповідальності

   Інформація, представлена на цьому громадському сайті, може використовуватися тільки в інформаційних цілях. КалушІнфорМ не несе відповідальності за точність або достовірність наданої інформації. Ми також не беремо на себе відповідальність за ті частини змісту, достовірність яких нічим не підтверджена.

   Ми ні за яких умов не приймаємо відповідальності будь-якого змісту за розміщення незаконною, загрозливою, образливою, що дискредитує або непристойної інформації або матеріалів, що порушують або зазіхають на права якого-або особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних, що уможливлює або провокує поведінку, яке призвело б до кримінального злочину, дало б початок громадянської відповідальності або інакше порушило застосовувану правову норму.

   Ми ні за яких умов не приймаємо відповідальності будь-якого змісту, включаючи відповідальність за недбалість про відшкодування збитків, які сталися в результаті припинення використання, втрати даних або прибутку, що надходить або у зв'язку з переглядом, використанням або роботою веб-сайту або його змісту. Деякі сторінки сайту можуть містити технічні неточності або друкарські помилки. Інформація на сайті підлягає оновленню і у будь-який момент може стати застарілою. Ми не несемо відповідальності за вдосконалення веб-сайту, а також за нездатність оновлення, що зберігається на ньому.

   Сайт КалушІнфорМ містить посилання на інші сайти, підтримувані третіми особами. Такі сайти не підлягають контролю з нашого боку, і ми не несемо відповідальність за зміст (включаючи точність, законність або пристойність) будь-якого представленого сайту або посилань, розміщених на цьому сайті. Посилання на інші сайти які розміщуються на КалушІнфорМ лише для зручності користувачів, що не має на увазі того, що їх зміст схвалено КалушІнфорМ. Ми не несемо відповідальності за авторські права будь-якого сайту, посилання на який знаходиться на КалушІнфорМ.

   КалушІнфорМ не гарантує відсутність проблем і помилок при роботі сайту, а також того, що неполадки будуть усунені. Ви також розумієте, що ми не можемо гарантувати відсутність вірусів або інших деструктивних елементів в які завантажуються через сайт або доставлені через електронну пошту файлах. Ви повністю відповідальні за здійснення технологічних процесів та контроль, які відповідають Вашим специфічним вимогам щодо точності, що вводяться і виведених даних, а також за підтримку і своєчасне оновлення коштів для відновлення втрачених даних.

   В якості правил використання Вашого сайту КалушІнфорМ, Ви погоджуєтеся:

  •    Публікувати або передавати будь-яку незаконну, загрозливу, образливу, що дискредитує або непристойну інформацію або матеріали будь-якого виду, що порушують або посягають на права іншої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних уможливлює або провокує поведінку, яка призвела б до кримінального злочину, дало б початок громадянської відповідальності або інакше порушило застосовувану правову норму.
  •    Публікувати або передавати матеріали, що порушують або посягають на права іншої особи, матеріали, що порушують права на публічне використання, або які захищені авторським правом, правом на торгову марку, або будь-яке інше право на власність, а також запозичувати матеріали без попередньої згоди законного власника або відповідного представника.
  •    Публікувати або передавати будь-які матеріали, що містять віруси та інші деструктивні елементи.
  •    Завантажувати будь-який файл, опублікований іншим користувачем, будучи обізнаним або припускаючи, що розповсюдження даного файлу подібним чином є незаконним.

   Доступ до Сайту

Використовуючи сайт КалушІнфорМ, Користувач зобов'язується:

  •    Не використовувати автоматичні програми для отримання доступу на сайт і/або публікації оголошень.
  •    Не вживати ніяких дій, які можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру КалушІнфорМ. Не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі Сайту або його функціонування автоматичних систем або процесів з метою перешкодити або обмежити доступ на Сайт.
  •    Не використовувати електронну адресу інших Користувачів для цілей прямої рекламної розсилки або інший розсилки небажаних електронних повідомлень.
  •    Не розміщувати неправдиву інформацію про третіх осіб або інформацію, що порочить третіх осіб.

   КалушІнфорМ залишає за собою право на власний розсуд припинити доступ до Сайту і/або його частин для Користувача, який порушує ці Умови. У разі злісного порушення цих Умов, КалушІнфорМ залишає за собою право вжити додаткові заходи з обмеження шкідливих дій Користувача, влючая видалення всіх оголошень Користувача з Сайту і передачу даних Користувача постраждалій стороні і/або правоохоронним органам.

   Повідомлення

   Системні повідомлення КалушІнфорМ, що відносяться до оголошень Користувача, доставляються за електронною адресою, наданою Користувачем при розміщенні інформації на КалушІнфорМ. У разі небажання Користувача отримувати такі повідомлення Користувач має право видалити відповідні оголошення з сайту.

   Інформаційні повідомлення КалушІнфорМ, призначені для широкого кола Користувачів, публікуються на Сайті та/або розсилаються за електронними адресами Користувачів, які підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень у процесі публікації оголошень.

   Користувачі мають право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент через функцію "Відмовитися від розсилки", що міститься в будь-якому з отриманих інформаційних повідомлень.

   КалушІнфорМ зобов'язується не передавати електронні адреси Користувачів третій стороні, за винятком випадків грубого порушення Користувачем цих Умов. У разі грубого порушення Користувачем цих Умов, КалушІнфорМ  залишає за собою право передати дані Користувача постраждалій стороні і/або правоохоронним органам.

Адміністрація КалушІнфорМ