Розкажи всім
Погода в місті
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » 2011 » Жовтень » 8 » Калуські борці привезли дві бронзові нагороди з міжнародного турніру у Коломиї
18:58:35
Калуські борці привезли дві бронзові нагороди з міжнародного турніру у Коломиї

Днями у Коломиї відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша. Змагання відбулися вже 45-й рік поспіль. Цього року помірятися силою і майстерністю в прикарпатському місті зібралися 132 борці у восьми вагових категоріях.
   На турнірі боролися 75 українських борців. Троє прикарпатців увійшли до числа призерів. У категорії до 50 кг бронзу виборов Олег Литвинчук. Калушанин Іван Петрів зайняв третє місце у категорії до 60 кг. Ще одну бронзову медаль виборов також вихованець калуської школи боротьби Андрій Квятковський у категорії до 66 кг. А найбільше призових місць зайняли російські спортсмени (у складі російської делегації було 38 борців). Міжнародне представництво доповнили також 11 спортсменів з Грузії та 8 борців з Молдови.
   До Коломиї також завітали почесні гості, справжні легенди вільної боротьби: олімпійський чемпіон, чемпіон світу, заслужений майстер спорту Давид Мусульбес, срібний призер Олімпіади в Сіднеї заслужений майстер спорту Арсен Гітінов, чемпіон Європи, тренер жіної збірної України Тетяна Комарницька, президент московського борцівського клубу "ЦСКА” Андрій Сілецький, заслужений тренер Росії, головний тренер збірної Санкт-Петербургу Яків Гантман, заслужений тренер України Харитон Марзаганов, заслужений тренер України Ігор Барна. Завітав на турнір і президент федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук.
   Перший борцівський турнір пам’яті Довбуша відбувся у Коломиї у 1966 році. Нині турнір проводять за ініціативи та підтримки вже згаданого нами уродженця Коломиї Андрія Сілецького. Основна мета змагання — популяризація вільної боротьби серед молоді.

"ВІКНА"

Категорія: Спорт | Переглядів: 911 | Додав: Chempion | Теги: спорт | Рейтинг: 0.0/0